Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Oblivion

edím v cele. Sám. Opuštěn přáteli. Zrazen světem. Dunmer naproti říká, že tady zemřu. A už také slyším kroky-stráže jdou dolů. O něčem mluví, ale… Ten hlas nepoznávám. Ano, už je vidím-tři stráže v podivné zbroji, ale mezi nimi bohatě oblečený muž. Co to má znamenat? Říkají, že v téhle cele nemám být… A proč chtějí, abych šel k oknu? Poslechnu je. Procházejí kolem a tisknou cihlu na zdi. Otevírá se otvor ve zdi-bohové, kdybych věděl… Cože, ten muž se mnou chce mluvit? Viděl mě ve snech? To určitě. Ale… Opravdu je to on? Císař Uriel Septim?? Odchází… Měl bych je následovat. Bože, pod vězením musí být celé katakomby-prastaré, nepoužívané… A proč tudy šli dnes? Co se stalo?

Ale ne! Útočí!! Zabili jednu strážkyni… Má u sebe meč. Měl bych si ho vzít… Ale proč útočí? Chtějí snad… Zabít císaře? Prochází dveřmi-a nechávají mne zde. Ploužím se mnoha chodbami podzemního bludiště-až je pak stráže s císařem znovu střetávám. Oni znovu útočí… Nebo ještě stále? Co ty zbroje? Proč zmizí, když zemřou?? Stráže mě mají za špeha, chtějí mě zabít.. Musím se bránit! Ale ne, ne… Znovu na mě mluví. Sám císař. Pod jakým souhvězdím jsem se narodil? Řekl jsem mu to. Dali mi louč, ať ji držím. V boji jim i tak nepomohu. Pokračujeme. Co to je? Zablokované dveře? Past? To přeci nemůže být…

Zůstávám s císařem a chráním ho, zatímco stráže běží hlídat vchodový otvor… Císař se mnou mluví. Říká, že ho zabijí. Ne, zabráním tomu. Přesto mi dává amulet králů - magický amulet, jež rod Septimů dědí z otce na syna. A informaci o muži, co ví, jak dál… NE, to ne! Do místnosti se otevřely tajné dveře… Nikým nepozorován, vešel dovnitř a bodl císaře do zad! Musím se mu ubránit!! Zabil ho přeživší strážný. Ten nakonec souhlasil s císařovým posledním rozhodnutím. Nechal mi amulet. Nakonec jsem vyšel ze stok pod vězením císařského Imperial City. Ale podaří se mi doručit amulet poslednímu muži, co ví, jak dál? Zjistím, jestli existuje tajný potomek císaře? A najdu ho dřív, než císařství pohltí hrozba ze sfér Oblivionu .... ?

ak nějak se budete cítit po hraní začátku Oblivionu, čtvrtého pokračování slavné série The Elder Scrolls. Pomůžete císařství? Nebo hodíte jeho osud za hlavu a půjdete si vlastní cestou, například budováním kariéry v jednom ze čtyř cechů, dobýváním cti a slávy v proslavené aréně Imperial City, také třeba pomáháním lidem v nesnázích po celém Cyrodiilu, ve kterém se hra odehrává. A nebo stačíte na všechno? To se uvidí. Jisté však je, že budete trénovat svou postavu v 21 skillech, jež se vyvíjejí přirozeným způsobem. Budete objevovat graficky nádherně stvárněný svět, potkávat kolem tisíce NPC postav s vlastním každodenním režimem, bojovat asi se čtyřmi desítkami příšer, plnit snad stovku questů a navíc máte možnost si vytvořit vlastní dobrodružství ve volně stažitelném editoru!