Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Lov

bčas budete muset v různých questech v divočině trochu lovit: horské lvy v questu pro Gildu Bojovníků „Krysí problém“ („A Rat Problem“) a vlky a medvědy v Daedrickém questu „Hircine“.
Ale lovit můžete také sami o sobě, poté kožešiny a ingredience prodat nebo je použít pro sebe. Samozřejmě, Huurwen v Anvilské Gildě bojovníků a Rasheda ve Fire and Steel v Chorrolu naznačují, že toto je způsob, jakým se uživit v tomto světě. A Honditar, který žije u Chorrolu nabízí radu: Otravte své šípy, abyste složili plachou laň rychleji.To je vskutku dobrá rada. Pokud se vydáte na lov, zkuste se vžit do role lovce, jakého znáte z knížek filmů nebo Dračího doupěte. V nejhorším bude stačit i představa myslivce, ale to už není ono =) Pokud máte alespoň trochu vytrénovaný sneaking, tak se ho nebojte použít, paralyzující kouzla také nejsou od věci a již zmíněné jedy také hodně pomohou. Jedna věc je vědět jak lovit, druhou věcí je vědět co lovit.

Medvěd
Pro ulovení černého medvěda musíte být na 9. levelu a pro ulovení hnědého medvěda musíte být na 16. levelu: hledejte je v lesnatých regionech.

Divočák
K ulovení divočáka musíte být na 7. levelu a výše. Hledejte jej v lesnatých regionech. Pro nejlepší lovné revíry platí pro divočáka to, co pro medvědy.

Vysoká
Můžete mít jakýkoli level. Nejlepší lovné revíry pro obě pohlaví – ve hře jsou laně i těžší jeleni – jsou severně od Dagny’s Camp, který se nalézá severovýchodně od Kvatche a západo-severozápadně od Skingradu: na východním pobřeží Nilban Bay na opačné straně Bravilu a jiho-jihovýchodně od Ayleidských ruin Nenalata; a východo-severovýchodně od Leyawiinu hned okolo Žluté cesty („Yellow Road“).

Horský lev
K ulovení horského lva musíte být na 12. levelu nebo vyšším, a hledat jej musíte na pláních. Nejlepší safari je v oblasti zakrslých hor jihovýchodně od Anvilu; v oblasti okolo Fort Variela, na půli cesty západního břehu řeky Upper Niben; a oblast severozápadně od Imperial City a jižně od Sinkhole Cave.