Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Romantika

ár lidí v Cyrodiilu podvádí své právoplatné manžele. Můžete si zahrát na soukromého detektiva a pro své pobavení vyhrabat některé nechutné detaily. Poškozované straně však oči otevřít nemůžete…
Při Disposition 60 se vám jeden z gamblerů v Areně, Roderic Pierrane, svěří, že často vídá Irene Metrick, prohlašuje, že jsou jen dobří přátelé. Ale zároveň vás požádá, abyste se o tom nezmiňovali před jeho ženou Elisou, která by to „nepochopila“.
Má pravdu, nepochopila. Pravdou je, že Roderic a Irene jsou vlastě velmi dobří přátelé. Když budete Roderica vytrvale sledovat (bydlí v severovýchodní části Elven Gardens District v Imperial City) zjistíte, že tráví nedělní noci v Irenině příbytku v severozápadní části.
Že je něco špatně s Heinrichem Oaken-Hullem a jeho Bosmerskou ženou vás může napadnout jedině kvůli obecně vyjadřované nedůvěře k lidsko-bosmerským svazkům. Paní Hasathil uznává, že „je těžké žít s někým, kdo tráví devět měsíců z deseti na moři. Ale Anvil je přátelské město a Múzy mě utěšují.“
Stejně tak ji utěšuje i Enilroth, který pracuje v Morvayn’s Peacemakers. Sledujte jednoho z nich a zjistíte, že se denně scházejí od 16h do 20h ve stáji za městem. Jestli vám to nepřipadá dostatečně usvědčující, prohledejte Oaken-Hullův dům a najdete milostný dopis – ve druhém patře za malým stolkem v levém rohu…

A NE TAK ÚPLNĚ ROMANTIKA

otkali jste Mirabelle Monet? Anvilští Elfové a Orcové o ní mluví velmi uznale, třebaže by se mohlo zdát, že mají tik v oku. Ne…, jenom na vás zuřivě pomrkávají.
Tato žena (medium Sneak trainer) provozuje The Fo’c’sle (velmi pěkná výslovnost…) – Anvilský penzion pro námořníky. Vám ale nocleh nenabídne. „Lůžka jsou vyhrazená pouze pro námořníky.“, říká.
Každou noc se tedy věnuje svým pěti nocležníkům, přičemž přednost dává mírně pomatenému Thurindiovi.
Pokud je nám známo, přidat se nemůžete. Ale opravdu byste chtěli…?

PŘÍLIŠ VĚRNÝ

a břehu jezírka západně od Fort Nikel (západně od Imperial city, poblíž Red Ring Road) uvidíte něco, co z dálky vypadá jako plovoucí tělo bezhlavé zombie. Když přijdete blíž zjistíte, že má jméno – Nath Dyer. Při sobě má tři lístky petrklíče a milostný dopis – unikátní variace na psaní, které můžete najít i na jiných místech ve hře. Dyer zbožňoval ženu, jejíž jméno není nikde uvedeno, ucházel se o její ruku a petrklíč použil jako poznávací znamení. Domníváme se, že byl neúspěšný.
Všimněte si, že ve hře je 25 kopií čtyř jiných milostných dopisů; většinou slouží jen k dokreslení.
Hra je vlastně celkově přeplněná napůl a úplně bezcenným papírem – od letáků, nákupních seznamů až po obchodní korespondenci a různé instrukce.