Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Guildy

Seznam českých guild na EU serverech

 

Jestly zjistíte nějakou aktivní guildu, která zde není uvedená, nebo naopak zde najdete guildu již neaktivní, tak mi napište pomocí komentář na konci stránky a my seznam upravíme.


Drak'thul

Alliance

- Motion (motion.parba.cz)
- No Way (nowayguild.net)
- Not Prepared (not-prepared.com)
- Noční hlídka (nocni-hlidka.com/forum)
- Species (wow-species.com)
- Equilibrium (equilibrium-guild.cz)
- Rise of Elders (rise-of-elders.com)
- Mizerové (mizerove.wgz.cz)
- Rojo Semihombre (rojo-semi.cz)
- Dark Destiny (darkdestiny.eu)
- Stormwind Defenders (swdefenders.tym.sk)
- Ecclipse (ecclipse.cz)

- Armathora (
http://www.armathora.cz)

Horda

- Black Division (blackdivision.org)
- Ira Dei (iradei.com)
- Zdechliny (zdechliny.com)
- Kyberia (kyberia.gamepark.cz/forum)
- Doom Inc. (doominc.muse.cz)
- Aliance killers (aliance-killers.ic.cz)
- Myth (wow-myth.com)
- Forged (forged.sk)
- Road Runners (road-runners.wz.cz)
- Dread Knights (dreadknights-guild.net)
- Immune (imperium.cz, záložka WoW, Immune)
- Lemmings (lemmings.cz, forum)
- MosstroperS (mosstroopers.varak.net)
- The Death Itself (abandia.sk/tdi/www/)
- Evil Brotherhood (valhalla-team.com/eb)
- The Shadows of Hell (soh.myhoros.net/)



Eonar

Horda


Ravenholdt

Alliance

- Moonlight (moonlight.czechian.net)
- Memento (nemají stránky, pouze raid planner)

Horda

- The Pilgrims (ceskestranky.com/pilgrims)



Shadowmoon

Horda

- Blanik Knights (blanik-knights.eu)
- Legie (legie-wow.cz)
- Mosquitos (mosquitos.clanweb.cz)

Alliance

- Klan stryca Valthalaka (ksv.guildportal.com)


Thunderhorn

Alliance

- Memento Mori (mem-mori.net)
- Hearts of Europe (heartofeurope.biz)
- Lužánky (luzanky.tym.cz)

Horda

- Chrocht (www.chrocht.cz)
- Zlatý Kruh (zlatykruh.cz)


Wildhammer

Aliance

- Brotherhood of Alliance (boa-team.ic.cz)
- Elita Revival (elita-revival.ic.cz)
- Pilsner Urquell (pu-wow.net)
- Mysteria (mysteria.savana.cz)


Ostatní gildy:

- Czech Royal Knights, aliance, Quel'Thalas (wow.me2d.cz)
- Templars of Doom, aliance, Sporeggar (templars.coolbb.net)
- Alliance Slayers, horda, Kul Tiras (alliance-slayers.com)
- Shadow Moon, horda, Dragonmaw (shadowmoon.cz)
- Horde Cz, horda, Arathor (horde.cz)
- Líný Kůže, horda, Executus (pokerzone.cz)
- Deathblow, horda, Burning Blade (deathblow.podolinsky.net)
- Mighty Eagles, aliance, Chromaggus (mightyeagles.net)
- Immortal Fury, horda, Darksorrow (immortalfury.net)
- Brethren of Lost Spoon, horda, Venture Co. (bols.freehostia.com)
- Shadow Legacy, horda, Jaedenar (shadowteam.cz)
- Czech Renegades, aliance, Darksorrow (czechrenegades.worldofwarcraft.cz)
- Czechs of Auchindoun, horda, Auchindoun (coa.ic.cz)
- Hordubal, horda, Sporeggar (hordubal.jconserv.net)
- Demoliční četa, alliance, Dentarg (demolicniceta.xf.cz)
- Blanik Knights, horda, Dragonmaw (blanik-knights.eu)
- Czech Alliance, alliance, Anachronos (www.czechalliance.cz)