Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

4Story

4Story je čtvrtý příběh, který vytvoříš ty sám.

#
Každé ze tří království zastupuje jinou verzi příběhu a pravdy a trvá na správnosti vlastní verze. Hrdina, který přivede ve věčnosti pohřbenou pravdu na světlo boží a má ukončit neustálé války, jsi právě ty, kdož nyní vstoupil do tohoto světa.
Minulost a budoucnost, dokonce ve vzpomínkách ostatních, kdož se ponořili do tohoto světa, questy přesahující hranice času a prostoru.
Mnohostranný a rozsáhlý systém vedení války, který se denně koná v simultánním reálném čase.

Cesty v časoprostoru
Minulost a budoucnost, dokonce ve vzpomínkách ostatních, jenž se ponořili do tohoto světa, příběh, který překračuje hranice času i prostoru. Čekají na tebe rozdílné a odlišné příběhy třech královských říší. Nedůvěřuj domnělé realitě. V každé kapitole se skrývají šokující tajemství a obraty. Instance dungeons ti na konci každé kapitoly nabízejí kromě záchytných bodů vedoucích k pravdě i dílky puzzle a akční zábavu.
Násilné questy
Vedle hlavních questů, které obsahují pravdu třech království, na tebe čekají podquesty, ve kterých pomůžeš podpořit vzájemné vztahy NPC s mnoha rozličnými charakteristikami. Hlasy NPC, které jim byly propůjčeny profesionálními a zkušenými synchronizátory, zdůrazňují charakterové vlastnosti a zvláštnosti NPC, takže ti dodají ještě důvěrnější pocit. Následkem spojení mezi časem a prostorem existují i zcela nečekané speciální questy. Podle toho, kdy a kam se vydáš, se budou questy náhodně generovat.
Území nadvlády
V závislosti na velikosti rozlohy tvého království se na jedné straně určují schůdné oblasti a to, jaké objekty můžeš vlastnit, a na druhé straně průběh sledu akcí. Každý den v určitou dobu se vyhlásí osudové válečné okupování jednoho panovnického území, o které se bude hrát. Do válek království musíš zasahovat nejen kvůli česti království nebo klanu, ale i kvůli samotné "existenci"!
RSCS - strategický řídící systém v reálném čase
Jedinečný a pohodlný systém řízení 4Story. Pomocí RSCS (strategický řídící systém v reálném čase, Real-time Strategic Command System) je možné uplatnit strategie, o kterých jsi už odjakživa snil a které jsi v myšlenkách zdokonaloval. Vrchní velitel si může v reálném čase vštípit průběh boje pomocí minimapy, pomocí několika mála kliknutí velet až 49 jednotkám a udílet mimo jiné rozkazy k pohybu, útoku a obraně.