Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Postavy

Lidská rasa, které se kdysi říkalo "Pirhollon" se usídlila v Iberii jako poslední a je národem, který začal s používáním různých nástrojů a začal s využíváním kovů a energie. Lidé mají sice krátký život a slabé tělo, ale zato jsou národem, který díky radostnému a positivnímu přístupu k životu sehráli v dějinách a tradici Iberie velkou roli. Také různé historické dokumenty byly lidmi vypracovány v knižní formě.

Když se všechny různé národy a rasy sešli v oblasti "Bina", aby vytvořili své spojenectví, hráli lidé vůdčí roli a zřídili věž "Trabelarium" a zanechali potomstvo. Je symbolem svazku a "Iberijské aliance".S jejich silným tělem jsou specialisté na boj zblízka. Říká se, že tvoří velkou část obyvatelstva.
Národ "Neved", který se skládá z ochránců, kteří chrání vítr a zemi a jsou pyšní na svou nevídanou sílu a hbitá těla, přišli do Iberie před B.B 1500 - 1600 lety. Díky skvělému obládání nejrůznějších bojových technik a zbraní maji Felinové excelentní nadání na boj zblízka a jsou zakladateli většiny technik v boji na blízko, které jsou dnes využívány válečníky a zabijáky.

Felinové mají od svého narození povinnost, dodržovat tzv. "Ged Shu" smlouvu. Jejich význam ční v jejich současných příjmeních.Národ Mirhur, který se skládá z vodou a ohněm požehnaných víl, je národem, který jako druhý začal obývat kontinent "Andaron".
Je zkušený se zacházením s duchy a má velké magické schopnosti. Byli to také oni, kdo do Iberie přinesl sílu magie a duchů.

Zdokonalili schopnosti používaných duchy a magií, které dnes naopak využívají mágové, kněží a zaklínači. Národ Mirhur sehrává velmi důležitou roli, neboť dávají tomuto zpustlému a zanedbanámu světu opět sílu Mana.