Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

CoD 2

>> Hra Call of Duty 2 Multiplayer patří k jedné z nejúspěšnějších online titulů. Tak jako jeho předchůdce Call of Duty 1 sklidil a ještě sklízí neuvěřitelný počet aktivních online hráčů. Hra spatřila světlo světa v roce 2005 v listopadu. CoD2 bylo vydáno na všechny platformy, takže si všichni přijdou na své. Ani snad nemusím připomínat že se jedná o akční hru se zaměřením First-Person Shooter, hra se odehrává v 2. Světové válce (tak jako i CoD1 a CoD3, CoD4 současnost). Podíváte se na místa na kterých se před více jak půl stoletím prolívalo nemalé množství krve statečných vojáků a atmosféra Vás vtáhne přímo do děje a kůže právě jednoho z nich.

>> Recenze BonusWebu - >> Recenze CoD2 na BW

>> Všeobecně se Call of Duty 2 od Call of Duty 1 liší hned několika odlišnostmi. Např. hardwarová náročnost, která některé z nás omezuje a tudíž si Call of Duty 2 nemůže zahrát. Dále např. nový engine, který je opravdu krásně zpracovaný, natož s DX9.

>> Hraní Call of Duty 2 si náramně užijete. Ovšem se mohou měnit nejenom Vaše zkušenosti, ale i Váš celkový pohled na hru. Někomu se zdá být hraní CoD 2 online snažší, někomu težší. Je to hodně invidiuální, ne každý si zvykne na systém online hraní v této hře.

>> Vydavatel hry je samozřejmě Activision a výrobce Infinity War.