Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Dopravní Prostředky

V této sekci naleznete doposud známé dopravní prostředky, které byly představeny. Ovšem i v tomto díle naleznete staré dobré dopravní prostředky z předchozího dílu, ovšem mi uvádíme prozatím pouze ty nové.

  • Některé prostředky mají výborný ochranný systém a silné zbraně připevněné přímo na dopravním prostředku.
  • Když po vás střílí nepřítel je dobré se naučit zacházet s přesedáním do jiných pozic ve vozidle a ke kulometu, máte tak větší možnost, že vás nepřítel příliš nezraní.
  • V multiplayeru má každá strana k dispozici všechna vozidla, ať už v této sekci vidíte, že vozidlo patří Jižní Koreji, tak v multiplayeru patří také Spojeným Státům, ovšem v jiné barvě.


Armored Scout Vehicle (ASV)
Highslide JS

Armored Scout Vehicle je překvapivě rychlý a mánévrovatelný lehce obrněný transportér, který se nesnaží skrývat svůj arzenál zbraní; zdokonalený rotační kulomet – vysoká kadence, nízká přesnost, extrémně účinný vůči pěchotě a na neobrněná vozidla. Váha transportétu je kolem 9.5 tun, má náhon na všechna čtyři kola. Pozice pro sezení uvnitř jsou 3 (1 řidič, 2 spolujezdci).


  • Výbava: Zdokonalený rotační kulomet nebo 20mm nábojnice

Vznášedlo
Highslide JS

Jedná se o obojživelný transportér, který není nijak obrněn, je vhodný jak na souš, tak na vodu. Přepravý až 5 osob (1 řidič, 4 spolujezdci). Transportér obsahuje i těžký kulomet. Vylepšené vozidlo z původní hry.
  • Výbava: Těžký kulomet


Crysis Warhead obsahuje zhruba 16 stejných vozidel, které byly i v původním Crysis