Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Obecné Info

Výrobce:

CryTek

Vydavatel:

Electronic Arts

Předchozí projekt:

Far Cry, Crysis

Hra více hráčů:

Ano

Typ hry:

Tropická first-person střílečka (FPS)

Datum vydání:

12. září (September) 2008

Platforma:

PC

Lokalizace:

České titulky ve hře a manuál

Oficiální stránka:

www.crysis-game.com

Vlastnosti hry:


  • Hra poběží na nově optimalizovaném a vylepšeném enginu CryEngine2, CryTek uvádí, že by hra měla jít na vysoké detaily na PC za 10 tisíc korun.
  • Kromě kampaně pro jednoho hráče, obsáhne Crysis Warhead i inovovaný multiplayer s novým herním módem.
  • V Crysis Warhead si hráči navléknou nanooblek seržanta Sykese, zámého pod přezdívkou Psycho.
  • Objevíte se v paralelním příběhu Psycha, jenž je ve srovnání se svým parťákem z Delta Force – Nomádem mnohem impulzivnější a agresivnější, odhalíme na pozadí událostí původní hry, že život na druhé straně ostrova je ještě zběsilejší a výbušnější, než si vůbec lze představit.
  • Psychův nanooblek je stejně účinný.
  • Proti nepřátelům budete bojovat nejen mocnějším arzenálem plně modifikovatelných zbraní, ale také v nových vozidlech.

Oficiální vyjádření:


Maximální volnost, maximální výbušnost a maximální Psycho! Společnost Electronic Arts Inc. a nezávislé studio Crytek dnes oznámily vývoj titulu Crysis Warhead® – paralelního příběhu ke Crysis, jedné z nejlépe hodnocených first-person stříleček a her roku 2007.


Crysis Warhead, jehož distribuce je exkluzivně ve verzi pro platformu PC připravena na letošní podzim, je prvním titulem pobočky studia Crytek v Budapešti. Titul je postaven na nové vylepšené a optimalizované technologii CryENGINE® 2.


„Způsob, jakým hráči i média loni Crysis přijali, nás velmi potěšil,” říká Cevat Yerli, výkonný ředitel a prezident studia Crytek. „Již dříve jsme prohlašovali, že naším cílem je neustále zvedat laťku. U Warheadu se soustředíme na dokonalost prezentace příběhu a herní výkon, ale samozřejmě nezapomínáme ani na vizuálně dopilovanou grafiku a propracovaný herní systém bez limitů, který v Crysis vzbudil tolik obdivu.“


„Nejlepším výsledkem, jaký si v rámci našeho programu EA Partners můžeme přát, je situace, kdy se nezávislé studio světové extratřídy, jako je Crytek, rozhodne pokračovat ve spolupráci,“ říká David DeMartini, viceprezident a globální manažer EA Partners. „Crysis je unikátní hrou a nyní se stane i komerčně úspěšnou sérií. Už se nemůžeme dočkat, až ve spolupráci se studiem Crytek letos vydáme další hit s názvem Crysis Warhead.“


V Crysis Warhead si hráči navléknou nanooblek seržanta Sykese, jedné z předních postav z Crysis, známého též pod přezdívkou ‚Psycho‘. V paralelním příběhu Psycha, jenž je ve srovnání se svým parťákem z Delta Force Nomádem mnohem impulzivnější a agresivnější, odhalíme na pozadí událostí původní hry, že život na druhé straně ostrova je ještě zběsilejší a výbušnější, než si vůbec lze představit. Naštěstí je Psychův nanooblek stejně účinný. Proti nepřátelům bude bojovat nejen mocnějším arzenálem plně modifikovatelných zbraní, ale také v nových vozidlech. Tak bude mít vše, co potřebuje k zvládnutí jakékoli situace.


Kromě této nové vzrušující kampaně pro jednoho hráče obsáhne Crysis Warhead i inovovaný multiplayer. V průběhu léta sledujte další zprávy.