Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Výbava

Nano-svalový oblek Highslide JS

Výborná věcička, kterou si hned zamilujete. Jelikož už několikrát bylo psáno, že ostrov nebude zrovna v největším pořádku, na řadu přichází oblek, který má 4 důležité vlastnosti proti nepřátelům. Síla, neviditelnost, ochrana a rychlost. Jestliže přepnete na sílu, budete moci zpacifikovat několik nepřátel, aniž byste více či méně utrpěli větší zranění. Neviditelnost ani nemusím představovat. Prostě zapnete neviditelnost a projdete v klídečku kolem desítek nepřátel bez jediného křivého pohledu. Ochrana pak podle mě bude mít účel neprůstřelné vesty. Znamená to jedno. Jestli se dostanete do ohromné přestřelky, nebo menší bitvy, je dobré použít tuto vlastnost. No a rychlost tu je za účelem, jestliže všechno ostatní selže.


MULTIPLAYER

Pájecí lampa
Highslide JS

Slouží k opravení rozbitého dopravního prostředku. U opravy dopravího prostředku záleží na rozsahu poškození a na typu vozidla, proto se líší časová doba opravy.

  • Maximálně kusů u sebe: 1

Přenosný radar
Highslide JS

Klasický radar, ovšem v menší podobě, díky kterému najdete pozici svých nepřátel v určitém okruhu. Vyskytuje se pouze v multiplayeru.

  • Maximálně kusů u sebe: 1

Souprava paklíčů
Highslide JS

Výborná věc k odemčení nepřátelského vozidla a následnému použití onoho vozidla.  • Maximálně kusů u sebe: 1

Dalekohled

Slouží k rozhlednutí se a následnému zaregistrování nepřítel. Výhodou tohoto dalekohledu je to, že pokud zaměříte na daný cíl, tak uslyšíte i zvuky, a díku tomu budete vědět i co se na onom místě děje.


  • Maximálně kusů u sebe: 1

Padák

Při seskoku z výšky, či velkého poškození některého letounu, který ovládáte, se Vám tato věc bude určitě hodit pro seskok, aniž byste jinak zemřeli, kvůli pádu z výšky.


  • Maximálně kusů u sebe: 1

Noční vidění

Pokud se objevíte na ostrově, kde je pořádná tma, že neuvidíte ani své ruce, tak přichází na řadu tato výbava, která vám umožní vidět i v té nějvětší tmě. ovšem má omezenou energii, ale ta se velmi rychle nabíjí a vy opět můžete tuto výbavu využívat.


  • Maximálně kusů u sebe: 1