Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Multiplayer

Crysis má dva úžasné multiplayerové módy, přičemž každý z nich má úplně jinou taktiku. Nechte mě projít ty úplně nejvýznamnější rysy, které v sobě Crysis ukrývá…

Třídy

Crysis podporuje nový systém tříd, který dovolí hráči daleko více možností. Hráč bude mít možnost jakkoliv mixovat či upravovat zbraně, čímž bude moci hrát naprosto, jak se mu zachce.Systém poškození

Tanky a letadla již nikdy více, díky Crysis nebudou vládnout bitevnímu poli, a to proto, že byla do hry umístěna komponenta „systém poškození“. V minulých dílech hry, jakmile vozidlo dosáhlo nulové hodnoty zdraví, explodovalo. V Crysis to však bude vypadat o dost reálněji. Pojďme si třeba ve hře zaletět vrtulníkem; pokud havaruje, téměř vždy je již po zlomku sekundy naprosto zničený. Jenže v Crysis, jako ve skutečném životě závisí také na tom, jak vrtulník havaruje. Plně nový systém poškození udělá hru nejen daleko více reálnější, ale také zábavnější, nevyjímaje dávat řidičům druhou šanci, protože nezemřou při každé sebemenší bouračce.Vozidla

Všechny multiplayerové módy mají mít vozidla, ale pouze ‚Power Struggle‘ mód bude podporovat úplně všechny z nich. Vozidla nebudou tak nepříjemně rozhodující, jako v mnoha dalších hrách, kde vozidla ovládají pěchotu. Důvodem je kombinace věcí, která uvádí do hry možnost volby. Pěší pluk může být mnohem víc užitečný a zábavnější, než mnoho jiných vozidel (štěstím je, že jsou tam úžasné zbraně a nano-oblek), takže šílené skákání ve voze již nadále nebude rutinním zvykem.Níže jsou popsány dva hlavní multiplayerové módy…POWER STRUGGLE (Drsný boj)


Tento herní mód je hlavně o týmové práci a taktice. Zabírejte továrny a budovy na zisk bodů prestiže, za které nakoupíte vozidla a zbraně. Bojujte společně s členy týmu na serverech – ničte pro slávu nepřátelské základny, a nakonec velitelství s moderními jadernými technologiemi. Pro zisk těchto finálních zbraní potřebujete mít generátor energie načten na 100% , a toho dosáhnete držením několika energetických věží.


PowerStruggle – hlavní multiplayer mód – prošel od Games Convention 2006 a Community Summit na jaře 2007 změnami.


  • Zde je malé shrnutí změn:

  • Zabrané energetické věže automaticky přenesou energii do továrny na výrobu prototypů.
  • Energie se přenese pouze pokud je továrna a aspoň jedna energetická věž zabrána jedním týmem.
  • Jsou dosažitelné 2 fáze reaktoru. Na 50% jsou základní mimozemské technologie, a na 100% máte již přístupné finální zbraně pro váš tým.
  • Nepřátelské hlavní základny mohou být zničeny pouze taktickým dělem, tankem na odpalování taktických střel a tankem nové generace.
  • Obranné věže útočí na nepřátelské jednotky a vozidla, ale už neničí střely finálních zbraní.
  • HUD byl kompletně re-designován pro lepší vzhled.
  • Camouflage Nanosuit mód byl nahrazen Alien cloak módem.


INSTANT ACTION (Okamžitá akce)


Tento mód je velice podobný death matchi. Ale díky přítomnosti Nanosuitu i v multiplayeru, hra dostává jiný spád a nové zkušenosti. Je to napínavější, a zahrnuje mnohem více akce.


U instant akce se toho moc nezměnilo. Možnosti a variace hry se celé odvíjí od přítomnosti Nanosuitu. Množství zbraní, příslušenství a vybavení rozmístěných napříč celou mapou nutí hráče k různým taktikám. Malé, střední i velké mapy zaručují multiplayerové vyžití pro všechny velikosti týmů.DX9 vs. DX10 servery

Na základě sporů a dohad bych chtěl vysvětlit rozdíl mezi Crysis MP DX9 a DX10 servery.


Pro DX9 verzi nemáme fyziku a in-game noční a denní střídání. To znamená, že nebudete schopni sestřelit stromy, a/nebo zničit jiné objekty, kromě vozidel na celé mapě. Navíc, denní čas se nemění dynamicky. Výhoda je, že můžete reagovat podle denní doby v různých situacích. Dá se to upravit v Sandbox2 editoru.


Crytek bude raději pracovat pouze na DX10 verzi. Díky silným hardwarům, DX10 server méně načítá a výkon je lepší. To podpoří fyziku, koloběh dne a noci není ničím limitován.


Hráči s DX10 kartami jsou schopni hrát na DX9 serverech, ale budou omezeni – nedosáhnou plného výkonu. Naopak pro lidi z DX9 kartami NENÍ možné hrát na DX10 serverech!