Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Vetřelci a Lidé

Osoby a zvířata jsou vlastně všechno, co žije uvnitř Crysis, můžeme do toho zahrnout hrdinu samotného, spojence, Korejce, vetřelce i divokou zvěř.

LIDÉ


Jack Dunn (hlavní postava)

O Nomádovi toho bylo popsáno už velmi mnoho, tak jen stručně. Nomád je členem speciálních sil americké armády. Byl vysazen se svým týmem na ostrov v Tichém oceánu, aby vysvobodil ze zajetí americkou skupinu archeologů. Ty byli zajati armádou Severní Korey. Jako člen speciálních sil máte k dispozici nanooblek. O nanoobleku toho bylo také popsáno spoustu. Oblek vám propůjčuje několik speciálních vlastností; sílu, rychlost, brnění a maskování. V obleku je také PDA se základními informacemi o misi, v brýlích máte také noční vidění a dalekohled. Jako základní zbraň budete mít k dispozici SCAR; vynikající útočnou pušku, do které vám ovšem bude chybět munice.

Spojenci

V prvních misích se k vám někdy na moment připojí nějaký člen vaší jednotky. V dalších fázích se k vám připojí američtí mariňáci a letecká podpora nebude nic neobvyklého. Po většinu hry však budete hrát sami za sebe a budete se muset spolehnout jen sami na sebe a na vaše taktické schopnosti. Spojenectví s Korejci, jak se předpokládalo, se nekoná. Není na něj prostě čas. Když začne invaze vetřelců, není třeba ztrácet s ničím čas.

Korejci

Korejci sou ze začátku hlavní příčinou vašeho příjezdu na ostrov. Hráč jich bude muset mnoho přetaktizovat, než se dozví mnohem víc informací. Korejci jsou velmi chytří a umí velmi dobře taktizovat a houževnatě drží svoje pozice, můžou si přivolat i posily. Korejci o vás neví, ale jak se prozradíte, máte problém, protože se jich na vás většinou dost sesype. Bude s nimi svádět boje v džungli i na otevřeném poli pomocí obrněné techniky. A budou na vás dotírat jejich vlezlé bojové vrtulníky.


VETŘELCI


Mimozemské stroje

Těchto strojů potkáte 5, jsou to vlastně mimozemské obleky, které chrání vetřelce před vším, co je může na naší planetě potkat. Nejmenší dva jsou skoro stejní, jeden vypadá jako velitel; umí se vznášet. Většinou vás napadnou robotickými chapadly a taky po vás můžou střílet velmi nepříjemnými „ledovými hroty“. Třetí už není žádný drobeček a umí létal, většinou střílí podobnou zbraní jako jeho malý kamarádi, ale má také mnohem účinnější zbraň, která střílí malé černé díry. Předposlední stroj je opravdový stroj na smrt. Čtyřnohá potvora velikosti několikapatrového domu. Většinou má zapnutý štít, ale ten se potom naučíte obejít, ale i tak jeho likvidace je oříšek. Má k dispozici stejný arzenál jako předcházející potvora a ještě k tomu zmrazující paprsek, který vás dokonale zmrazí. Poslední a nebojím se říct obrovský stroj je opravdu věc, které se budete bát. Je veliký jako půlka letadlové lodě a má obrovský arzenál různých paprsků.
ZVÍŘATA A JINÁ HAVĚŤ


Ptáci

Na tropickém ostrově potkáte několik druhů ptáků. Většinou si všimnete divokých kuřat, které se budou prohánět po pláži a také slepic, které si budou zobat zrní v osadách.Žraloci a ryby

V moři se prohánějí různě barevné ryby a po plážích si chodí malý krabové a také obří želvy, které se hodí jako dobrá zbraň proti Korejcům :-). Kolem ostrova plavou také žraloci, kteří dostávají za úkol vás hlídat, abyste se nedostali příliš daleko od pevniny :-).Hmyz

Je krásné vidět, jak si po nově stvořené mýtině poletují krásně barevní motýli.