Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Hlavní Postavy

Ve hře je 12 12 hlavních postav , z toho 3 ženské a devět můžských. Z devíti mužských postav si může hráč zvolit svojí postavu pro hru. Ty postavy, které po Vašem výběru zbudou, budete v průběhu hry potkávat a spolupracovat s nimi. Vztahy s nimi se dynamicky vyvíjí, pokud je nudíte nebo otravujete, tak Vám nepomohou, pokud si však s nimi vybudujete dobrý vztah, budou Vám velmi užiteční a přijdou Vám například na pomoc když už budete blízko ke smrti apod. Pokud je zabijete (přesto že mají poněkud větší „životaschopnost“ než ostatní postavy nepřátel), nebo jim nepomůžete a budou zabiti nepřáteli, zůstanou už do konce hry mrtví.

Jména hlavních postav
Frank Bilders
Marty Alencar
Paul Ferenc
Andre Hyppolite
Warren Clyde
Yosip Idromeno
Xianyong Bai
Quarbani Sinch
Hakim Echebbi

jména ženských (nehratelných) postav
Michelle
Nasreen
Flora
Frank Bilders
Frank Bilders

Warren Clyde
Warren Clide

Andre Hyppolite
ANDRE HYPPOLITE

Hakim Echebbi
Hakim Echebbi

Marty Alencar
Marty Alencar

Paul Ferenc
Paul Ferenc

Josip Idromeno
Yosip Idromeno
Qarbani Singh
Quarbani
Xianyong Bai
Xianyong Bai

Nasreen Davar
Masreen Davar


Nejsou žádné další informace k této postavě!


Michele
Michele


Věk: 35
Národnost: Francouzka
Prý hysterická blondýna..:))) Bohužel zatím nejsou žádné další informace k této postavě!


Flora
Flora


Nejsou žádné další informace k této postavě!


ŠAKAL
Šakal


Jeho pravé jméno nikdo nezná. Tento člověk je překupník se zbraněmi původem z USA, který má na svém kontě neuvěřitelný počet mezinárodních zatykačů kvůli obviněním ze všeho možného, od pirátství po porušování zbraňového embarga OSN. „Šakal“ se úřadům vyhýbá už léta a stal se téměř legendou všech, kteří mají zájem o nákup použitého vojenského materiálu.
Šakal je hnací motor celé hry a Váš hlavní terč.Vůdce frakce UFLL Addi Mbatuwe
Addi


Nelítostný silný muž, jenž kdysi stál v čele nelegální Strany pravdy. Mbantuwe se posléze prohlásil za vůdce UFLL (SFSP). Dal dohromady vojáky zbavené volebního práva, rebely a stoupence Angličanů z Bastionu z řad žoldnéřů a vytvořil tak poměrně volnou frakci, kterou vede z klubu v Portu Selao.


Vůdce frakce APR major Oliver Tambossa
Oliver


Bývalý velitel armády Tambossa dal dohromady zbytky vojska a vymohl si disciplínu za využití své gardy hrdlořezů. Pod jeho velením se z APR (SLO) stal významný hráč, který upoutal pozornost vyhnaných zahraničních žoldnéřů. Svou frakci vede z okupovaných kanceláří listu Standarta.


Galerie artworků hlavních postav