Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Příběh

Nihilanth umírá... jeho tělo víří u stropu a šlehají z něj blesky na všechny strany.

Záblesk. Stojíme naproti G-Manovi na podivné platformě. Je evidentně spokojen.

"Gordon Freeman, sám osobně... nebo spíše s HEV oblekem. Jak vidíte, dovolil jsem si odebrat vám zbraně, většina z nich byla vládní majetek, stejně jako oblek... ale myslím, že si ho zasloužíte."

Záblesk. Stojíme na poušti poseté vraky tanků a mrtvolami vojáků. Podle oblohy je to však stále Xen.

"Okrajová dimenze, Xen, je v tuto chvíli pod naší kontrolou. Díky vám, je to skutečně pořádný kus práce, co jste tu dokázal. Jsem zaujat."

Záblesk. Stále jsme na Xenu.

"To je důvod, proč jsem zde. Doporučil jsem vaše služby mým... zaměstnavatelům. Ti mě pověřili, abych vám nabídl novou práci. Souhlasí se mnou, že maté neomezený potenciál.

záblesk. Nyní stojíme ve vláčku. Nejede však po kolejích, ale hyperprostorem.

"Dokázal jste, že jste inteligetní člověk. Proto nepředpokládám, že vám bude činit potíže se správně rozhodnout. Jestliže vás má nabídka zaujala, jednoduše vstupte do portálu a já to budu brát jako ano. V opačném případě... mohu vám nabídnout souboj, kde nebudete mít žádnou šanci na výhru. Bylo by to zklamání, po tom co jste právě přežil. Čas se rozhodnout."

Gordon skáče do portálu.

"Velmi dobře, pane Freemane. Uvidíme se později."

Tma.

* o 10 let později - pro Gordona uběhne pouze pár vteřin *

Gordon se pomalu probouzí. Opět k němu mluví G-Man.

"Probuďte se, pane Freemane, probuďte se... ne že bych snad naznačoval, že jste v prácí spal... nikdo si nezaslouží odpočinek více než vy. Ale všechna naše snaha by přisla vniveč, kdyby... no, snad stačí jen říct, že váš čas opět nadešel. Tak vstaňte, pane Freemane, vstaňte.,. a ucítíte popel.

Vítejte v City 17...