Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Kariéra

O co jde v kariéře hry

O kariéře zatím není vše známo. Následující článek tedy čerpá z vlastních poznatků, které nemusejí být zdaleka úplné. I přesto nám dají pěkný přehled o tom co na nás čeká a co nemine. Kariéra nám zabere minimálně půl dne, ale 100% odehrání hry více než 25 hodin! K tomu je potřeba dokončit přes 200 misí!

Hned po nádherném úvodním intru nás hra posadí do vytuněného bouráku. Možná není pevné stanoveno jaký vůz to bude, protože na Press tour v Praze se jelo s BMW M3 E92 a ve Vancouveru to bylo Porsche. Najednou nám hra předá řízení a po chvilce ujíždění se před námi objeví policejní zátaras. Úspěšně ho prorazíme, ale dostáváme smyk… střih!

Po pár vteřinách „hraní“ se vrací natočené sekvence. Chase Linh říká Kellerovi, že je potřeba s tím začít. Šéf odsouhlasí akci a po dalším střihu se ocitneme s Nissanem 240SX uprostřed první přístupné městské části Palm Harbor. Začíná naše postupná infiltrace do gangu.

Ze začátku nezbývá nic jiného než se ukázat na nějakých závodech. Po čase přijde první Job. Další kroky do gangu vedou jednoduchým stylem – znič několik policejních vozů, ukradni auto, vyhraj v závodě nad členem gangu atd. Jako první musíme porazit naší budoucí kamarádku Carmen s Mustangem '67. Naše hledanost policií stoupá stejně jako zkušenosti řidiče (wheelman skills).

Celou dobu nám Chase Linh dává úkoly až se rozhodne s tím vším skoncovat. Jenže G-Macův gang se jentak nedá a rychle se přesune do jiné části Tri-City. S tím se nám otvírá přístup do druhého města. Podobným způsobem si zpřístupníme celou oblast.

Nyní se až do konce kariéry zaměříme na infiltraci a zničení gangu. Nezbývá nám nic jiného než poslouchat a plnit úkoly jako je například typicky kurýrovské vyzvednutí osoby (či předmětu) a její převezení na určené místo. To vše samozřejmě v určeném časovém limitu. Nakonec jsme poznali i samotného bosse, bývalého policistu, G-Maca. Konec gangu, kariéry i celé hry je na blízku…