Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Multiplayer

Studio EA Black Box dnes představilo multiplayerové módy, mezi kterými nechybí ani novinka s názvem Cops and Robbers (Policajti a zloději). Mód Cops and Robbers je pro dva týmy se čtyřmi hráči, kteří stojí proti sobě. Tým zlodějů musí vyzvednout balíček a doručit ho na určené místo. Zatímco policejní tým se musí všemi dostupnými prostředky postarat, aby balíček nebyl týmem zlodějů doručen. Každá hra se skládá ze dvou kol, aby si soupeřící týmy mohly prohodit své role.

„Napínavé policejní honičky jsou charakteristickým prvkem Undercover a to se samozřejmě vztahuje i na multiplayer,“ řekl výkonný producent studia Black Box Bill Harrison. „Mód Cops and Robbers vtáhne hráče do adrenalinových bitev, poháněných enginem Heroic Driving, v nichž budou muset provést nebo překazit provedení předávky balíčku v konspiračním domě.“

Abychom však nemluvili pouze o novém módu Cops and Robbers, tak vám také prozradíme, že sprintu a okruhů se bude moci zúčastnit až osm hráčů.

Přičemž tyto tři vyjmenované módy budou dostupné ve třech verzích, a to PC, Xbox 360 a PlayStation 3 – Přepokládá se možnost multiplayerového klání také u verzích PS2 a Wii, ale tam jistě bude omezen počet hráčů z osmy na méně.