Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Oficiální

Tisková zpráva z 15.8.2008

Studio Black Box společnosti Electronic Arts představilo Need for Speed™ Undercover, adrenalinový závodní titul, jehož vydání je plánováno pro letošní předvánoční trh. Hvězdou nové hry bude Maggie Q v roli hlavní postavy vysokorozpočtových živých akčních sekvencí původního příběhu, který začne ubíhat zběsilým tempem hned, jak hráči usadnou za volant. Need for Speed Undercover z produkce EA vrací celou sérii zpět k jejím kořenům a znovu přináší hazardní honičky s policií, nejžhavější auta na světě a spektakulární silniční souboje.

„Need for Speed Undercover vyniká propracovaným a atraktivním příběhem, plným skvělé živé akce v hollywoodském stylu, v němž se hráči přenesou do fiktivního světa Tri-City Bay Area,“ říká výkonný producent Need for Speed Undercover Bill Harrison. „Spolupráce s talentovanou herečkou kalibru Maggie Q nám umožnilo vytvořit bezkonkurenční příběh, který bude poutat pozornost hráčů v přestávkách mezi závody v rychlosti 180 mil za hodinu.“

Maggie Q, jež si zahrála například v hitech Mission Impossible III a Smrtonosná past 4, ztvární roli federální agentky Chase Linh, působící coby svůdná manažerka, která najímá hráče pro práci v utajení a provází je průběhem hry. Čekají na ně nebezpečné úkoly a soutěžení v závodech za účelem infiltrace a zničení nebezpečného mezinárodního zločineckého syndikátu.

„Závodní hry mě odjakživa strašně bavily a práce na Need for Speed Undercover byla úžasnou zkušeností,“ prohlásila Maggie Q. „Byla jsem velice překvapena komplexním rozměrem a kvalitou celé produkce, která stojí za vznikem dnešních videoher. Bylo to úplně jako natáčení v Hollywoodu, cítila jsem se doslova jako doma. Black Box team odvádí skvělou práci a já se už nemůžu dočkat, až uvidím finální verzi hry.“

Titul Need for Speed Undercover vyvíjí studio Black Box se sídlem v kanadském Vancouveru a jeho distribuce v Severní Americe a Evropě je plánována na 18., resp. 21. listopadu. Hra bude dostupná ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360™, počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3 , Wii™, počítačový zábavní systém PlayStation®2, Nintendo DS™, přenosný zábavní systém PSP® (PlayStation® Portable), PC a mobilní telefony. Další informace naleznete na www.needforspe­ed.com a www.electroni­carts.cz.

PS3 verze NFS 12 bude obsahovat reklamu

EAZ tiskové zprávy společnost Electronic Arts jsme se dozvěděli, že uzavřeli dvouletou dohodu s firmou IGA Worldwide, která bude do PlayStation 3 her od EA přidávat reklamy pro Americký a Evropský trh.

Reklamy budou integrovány do herního prostředí hry, takže budete v Need for Speed 12 vídat buď v městských částí nebo na okruhu různé reklamní bannery na známé značky či hry. Reklama od IGA je cílena pro hráče od 18 do 34 let.

Reklamy budete moci vidět u populárních her EA Sports (FIFA, NHL, Madden NFL, NBA Live) a nesmíme zapomenout ani na hry od EA Games, tedy Need for Speed série, Burnout a potvrzena byla i série NASCAR.

První oficiální střípky

Electronic Arts dnes prozradila své plánované tituly na fiskální herní rok 2009. Fanoušky Need for Speed série jistě EA potěší, jelikož mezi zveřejněnými hrami nechybí ani další díl NFS.

  • Připravované Need for Speed 12 se vrací spět ke svým kořenům. Podle průzkumu se EA dozvěděla, že hráči mají raději v NFS sérii otevřený svět a tak v novém NFS se opět dočkáme otevřeného světa, nebo-li města. Dále se můžeme těšit na nový mód nazvaný highway battle (závodní bitvy na dálnicích). EA Games udělala ještě jeden průzkum z kterého vyplynulo, že hráčům se nejvíce líbil díl Need for Speed: Hot Pursuit 2, který vyšel v roce 2002. Tak je velmi možné, že se hodně budou inspirovat tímto dílem. Need for Speed 12 se vřítí do obchodů již na podzim letošního roku, jako každý díl z této populární závodní série.