Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Policie

Policie

Pokud se vám předchozí díl ProStreet nezamlouval hlavně kvůli absenci volné jízdy po městě, napínavých a zábavných honiček s policejními jednotkami, tak buďte bez obav, jelikož oba tyto faktory v Need for Speed: Undercover nechybí, ba naopak, nabízí mnohem větší město a vylepšenou policii.

Policejní strážci v NFS: Undercover budou mnohem víc chytřejší, záludnější a honičky s nimi budou akčnější. Vylepšenou verzi umělé inteligence policajtů zajišťuje nová technologie nazvaná Heat and Threat, která zaručuje mnohem razantnější pronásledování, podle toho jakou máte u policie pověst (poz. redakce: změny aut, tedy budou mnohem víc využívány a také změna vzhledu stávajícího vozu). Policie však nebude pouze agresivnější, ale bude také měnit taktiky zásahu.

Říkali jste si jak je možné, že jste někde dělali nepořádek a najednou se tam objevila policie? Ve dvanáctém díle vývojáři z EA Black Box vše promysleli a vymysleli velmi zajímavou věcičku. Touhle věcičkou je informovanost občanu místní policii, takže to bude fungovat na metodě práskání na číslo 911.

Na určitý závod, či misi budete moci usednout také do policejního auta a vyzkoušet si zda ještě z dálných dob starých, dobrých Need for Speed umíte honit zločince.

Poslední věc, která nám zbývá jsou vozy s kterými vás bude místní policie z Tri-City pronásledovat. Policejní zbor Tri-City nebude mít jen obyčejné vozy, či SUV auta, ale také pořádné káry, jako je Nissan GT-R R35, Dodge Challenger, Chevrolet Camaro, Rhino, Porsche 911 a další smyšlené, které jsou například složeny z několika vozu. Samozřejmě však nechybí ani speciálně vybavený policejní vrtulník, kterého jen tak z dohledu nesetřete.