Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Schopnosti řidiče

Dvanáctý díl s podtitulem Undercover je opravdu jiný a hlavně je na něm vidět těch 24 měsíců vývoje a ne pouze 12. Jedním z mnoha změn je také systém, který bude hodnotit vaší jízdu a přidávat vám nejrůznější body, EA Black Box tento systém nazvali Schopnosti řidiče (Wheelman skills). Samotný producent Jesse Abney popsal schopnosti řidiče, jako “faktor ovlivňující výkon. V Undercover se odvíjí od kariéry a ne vozu. Hráč získává odměny podle svého výkonu, pokud v závodech zlepšuje časy (budete jim dominovat). Tyto odměny mají různou podobu a jedna z nich jsou schopnosti řidiče. Schopnosti mění výkon, rating součástek nebo ceny součástek. Umožňuje to hráči zvedat zkušenosti svého řidiče v singleplayeru a pak tyto výhody přenést do online závodění“.

Pokud si nedokážete představit, jak to ve skutečnosti vypadá, tak vám nabízí obrázek, který jsme pořídili na pražské press tour:

Za každý dobře odjetý závod ze všech módu budete dostávat tyto zkušenosti. Je jen na vás jaký styl jízdy si zvolíte, ale pokud budete těsně předjíždět ostatní automobily (dopravu), tak dostane mnohem více zkušeností. To samé také platí o driftování v samotném závodě a mnoho, mnoho dalšího…

Je ovšem úplně jedno co budete v závodě předvádět za triky a manévry pokud mu nebudete dominovat. Vždy je tu předem určený čas za který musíte závod nebo úkol dokončit. Pokud čas nesplníte, ale zároveň vyhrajete, tak se vám žádné body nepřičítají. To má dokopat hráče k co nejlepší jízdě či opakování již vyhraného závodu.