Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Uriel septim VII

ísař Uriel Septim VII byl nahrazen a odstraněn, aby nepřekážel v plánu císařovo dvorního bojového mága Jagara Tharna a Uriela uzavřel v pláních Oblivionu. Tím bylo poznamenáno císařovo zdraví. Po navrácení z plání pekelné dimenze Oblivionu císař zaměstnává svého člověka,  kterému tak důvěřuje, na splnění úkolu v nedaleké provincii Daggerfall. Po několika letech nebo měsících se začínají dít divné věci, v Morrowindu, respektive na soustroví Vvardenfell, kde se kujou pikle. Císař vysílá dalšího člověka, aby tam vyřešil místní spory a jak všichni víme, vyvolený se stane Nerevarinem, reinkarnací dávného Lorda Nerevarina. Po několika letech císař umírá, je zavražděn kultem uctivačů Daedríckého prince Mehrunese Dagona a začíná boj o osud Tamrielu.

HISTORIE RODU SEPTIMů

3E r.1 - Sjednocení Tamrielu pod vládou císaře Tibera Septima
3E r.38 - Po dlouhém období vlády nad Tamrielem, který sjednotil,umírá císař Tiber Septim.Vlády se ujímá jeho syn Pelagius I.
3E r.41 - Pelagius umírá zavražděný Temným bratrstvem. Protože nemá potomky, vlády se ujíma jeho sestřenice, dcera Tiberova bratra Agniritha, císařovna Kintyra I.
3E r.53 - Císařovna Kintyra umírá. Vlády se ujímá její syn Uriel I.Uriel věnoval značné úsílí úpravě zákonodárství a organizovanosti císařství.Za jeho vlády silně vzrostl význam Gildy mágů a Gildy Bojovníků
3E r.64 - Císař Uriel Septim druhý umírá, vlády se ujíma Uriel II.Byl to slabý císař a Tamriel pod jeho vládou značně upadl.
3E r.140 - Císař Cephorus zemře na následky pádu z koně. Zaměstnaný neustálými válakmy a odboji se nestihnul oženit a nezanechal dědice:o)Vlády se ujímá jeho bratr Magnus Septim (a jak všichni víme Magnus je bůh magie v Tamrielu)
3E r.271 - Uriel V dobyl oblast Roscrea.
3E r.276 - Uriel V dobyl oblast Cathnoquey.
3E r.279 - Uriel V dobyl oblast Yneslea.
3E r.284 - Uriel V dobyl oblast Esroniet.
3E r.307 - Ve věku 22 let je Uriel VI jmenovaný jako císař a ujíma se vlady.
3E r.346 - Narodil se nám všem známý Uriel Septim VII.
3E r.375 - Narodil se princ Gelldall, oficiální nástupce Uriela VII.
3E r.378 - Narozen už druhý syn Uriela, Enma a dva roky po něm se narodí i syn Ebel, třetí syn Uriela VII.  
3E r.389 až 399 - Známé období kdy byl císař Uriel zrazen dvorním mágem a uzavřen v pláních Oblivionu.
3E r.433 - Skupina vrahů napadá císařský palác v Cyrodiilu, císař Uriel Septim umírá a vše nechá zase na bezejmeném vězni. V tomto období končí vláda Setpimů a prichází čtvrtá éra.

RODOKMEN RODU SEPTIMů