Kdo chce tento web???

První kdo napíše na icq 380523377 je jeho...

Vybavení

Ukazatel viditelnosti/ukazatel hluku
Ukazatel viditelnosti/ukazatel hluku Ukazatel viditelnosti/ukazatel hluku

Ukazatel viditelnosti je stejný jako u předchozích dílů. Čím víc je ukazatel vpravo, tím víc je Sam vidět. Ukazatel zvuku je však novinkou. Nachízí se hned pod ukazatelem viditelnosti. Čtvereček ukazuje, hranici, kterou když ukazatel přesáhne, tak je Sam slyšet, respektive jeho hluk je vyšší než hluk okolí!
 
Brýle
Brýle Brýle

Brýle podporují noční, termální a elektromagnetické vidění a Sam je má ve všech svých misích.
 
Normální vidění
Normální vidění Normální vidění

Normální vidění zobrazuje přesně to, co vidí Sam sám, když nemá aktivované žádné vidění.
 
Noční vidění
Noční vidění Noční vidění

Noční vidění Samovi umožňuje dobře vidět i když je naprostá tma.
 
Termální vidění
Termální vidění Termální vidění

Termální vidění zvýrazňuje objekty vydávající teplo. Pomáhá tak Samovi v nepřehledném terénu lokalizovat nepřátele.
 
Elektromagnetické vidění
Elektromagnetické vidění Elektromagnetické vidění

Elektromagnetické vidění zvýrazňuje objekty vyzařující elektromagnetické pole. Pomáhá tak Samovi lokalizovat elektronická zařízení.
 
Nůž
Nůž Nůž

Jelikož je už Sam zkušený agent, Lambert mu ve Splinter Cell: Chaos Theory svěřil také perfektní nožík. Ten si mnoho hráčů oblíbilo. Dá se jím totiž zabít každý nepřítel. A nožík (zcela pochopitelně) oproti nábojům v SC-20K nikdy nedojde. Jedinou vadou na kráse je, že ho Sam nemůže házet a že se musí vždy k nepříteli nějak dostat. Pak už stačí jen kliknout levým tlačítkem myši a Sam nepřítele chladně "řízne". Tady si vývojáři celkem pohráli s animačkama, rozdíl je, když nepřítele zabijete ze zadu, ze předu, nebo z boku. Vždy to vypadá jinak a zajímavě. Tradiční praštění nepřítele pěstí bylo přemístěno na pravé tlačítko myši. Když ho zmáčknete a chvíli podržíte, Sam si omráčeného nepřítele rovnou naloží na záda.
 
SC-20K
SC-20K SC-20K

Prototyp modulární útočné zbraně. Používá 5,56x45 mm pancéřované nábojnice v 30 zásobnících s bull-pup konfigurací. Její součástí je také základní zrdcadlový reflexní zaměřovač s 1,5 x zvětšením a tlumič. Zbraň podporuje různé modulární nástavce. Má také binární spouštěcí mechanismus pro automatickou a poloautomatickou střelbu. Vyjímatelná pažba umožňuje míření pro leváky i pro praváky.

Modulární nástavce:

Odpalovač (Launcher attachment)
Foregrip (Foregrip attachment)
Brokovnice (Shotgun attachment)
Sniperka (20 mm Sniper attachment)
 
SC pistolka
SC pistolka SC pistolka

Prototyp SC pistolky. Používá 5,7x28 mm pancéřované nábojnice v 20 zásobnících. Její součástí je také tlumič. Je konfigurovaná pro obourukou střelbu. Má prototyp technologie OCP umístěný pod hlavní. OCP způsobuje změny elektrického napětí na potencionálním cíli. Nárůst elektrického proudu způsobí rušení obvodu. Za malou chvíli se automaticky dobije kondenzátor.
 
Příchytná kamera
Příchytná kamera Příchytná kamera

40 mm odpalovatelná pozorovací kamera s real-time živým bezdrátovým spojením s OPSATem. Kamera je plně kompatibilní s termálním, EMF a nočním viděním. Obsahuje funkci zaměřovače a přibližování. Umí vytvořit zvuk a na přilákaného nepřítele vypustit rajský plyn., který je méně než smrtelný. Kamera může být znovu použita, jestliže nádržka s rajským plynem není roztržená. Bezdrátový signál může být přijímán jen když je OPSAT v dosahu.
 
Příchytný paralyzér
Příchytný paralyzér Příchytný paralyzér

40 mm odpalovatelný vysokonapěťový paralyzér. Obsahuje nízkoproudový příchytný zásobník. Vypuštění elektriky ochromí cíl a srazí ho k zemi. Útok může být mířený skrz vodu, což znásobí učinky a může být použito na více nepřátel.
 
Plynový granát
Plynový granát Plynový granát

SC 40-ti sériový méně než smrtící granát obsahující rajský plyn. Vypustí mrak znehybňujícího rajského plynu, který zasáhne všechny nechráněnéh cíle. Musí se používat s velkou opatrností, protože Sam se také může nadýchat! Plyn může způsobit zničení dýchacího systému.
 
Omračující kroužek
Omračující kroužek Omračující kroužek

40 mm odpalovatelný vysoce nárazový kroužek. Kroužek nikdy nemůže proniknout do těla. Silný dopad může cíle dostat do bezvědomí. Určený k tichému používání.
 
Oslepující granát
Oslepující granát Oslepující granát

SC 82 sériový méně než smrtící oslepující granát. Jeho exploze způsobí oslepnutí. Granát ohluší a ochromí. Je radno býti v dostatečné vzdálenosti a výbuch ani nesledovat, ani neposlouchat. Bezpečná vzdálenost je přibližně 8 metrů.
 
Kouřový granát
Kouřový granát Kouřový granát

SC 81 sériový kouřový granát. Vypustí mrak viditelného krycího kouře, který je po vdechnutí neškodný. Používá se pro zakrytí průchodu, když Sam musí proběhnout nekrytým územím.
 
Tříštivý granát
Tříštivý granát Tříštivý granát

SC 60-ti sériový tříštivý granát. 5,5 cm ocelové částice zabalené okolo útočného sazeče B. Vysoce výbušný, způsobuje obrovskou explozi. Exploze rostříští částice do tvaru kruhu. Smrtící do 2 metrů.
 
Nástěnná mina
Nástěnná mina Nástěnná mina

Pohyb detekující vysoce výbušná nástěnná mina. Smrtící do 3 metrů. Může být deaktivována, ale jen ručně a když svítí zelené světýlko.
 
Optický kabel
Optický kabel Optický kabel

Optický kabel je Samovou každodenní pomůckou, kterou využije skoro ve všech misích, kde jsou nějaklé dveře. Kabel stačí podstrčit po libovolnými dveřmi a Sam tak vidí co je za nimi bez nutnosti dveře otevírat. A to mohou dveře být třeba zamčené, chráněné číselným kódem, očním scannerem či dokonce můžou být zaseklé. Optický kabel nefunguje snad je na dveře, které jsou jen texturou v mapě a nebo jsou odsunovací (Cargo ship). Optický kabel podporuje všechny typy vidění.
 
Paklíč
Paklíč Paklíč

Paklíčem Sam otevírá zamčené dveře aniž by to na nich bylo později vidět. Narozdíl od otevírání dveří nožem tak vojáci nepoznají, kudy se Sam vydal. Páčení dveří paklíčem ovšem vyžaduje trochu času a cviku.
 
Hackovací zařízení
Hackovací zařízení Hackovací zařízení

Hackovací zařízení bylo ve Splinter Cell: Chaos Theory Samovi svěřeno poprvé. Sam se pomocí něj může dostat k chráněným souborům na počítačích. Další výhodou hackovacího zařízení také je, že je kompatibilní se všemi očními scannery a tak Sam nepotřebuje nutně nikoho kvůli tomu obtěžovat.
 
Náboje
Náboje Náboje

Balíček s náboji se občas volně poflakuje někde v misi a Sam si tak může doplnit svoje prázdné zásoby. Když má Sam štěstí, může najít třeba i tříštivý granát apod.
 
Lékárnička
Lékárnička Lékárnička Lékárnička

Lékárnička se občas vyskytne někde ve hře. Třeba v místnostech, kam normálně není potřeba chodit, většinou na záchodech a podobných místech. Hráčům, kteří často střílí a tedy to často schytají se ovšem určitě bude hodit a bude jim stát za to si pro ni dojít. Když Sam příjde k lékárničce, tak se mu zvýší zdraví. Lékárnička se stejně jako ve Splinter Cell: Pandora Tomorrow nedá sebrat, ale dá se využít třikrát.